HangZhou TianYuan حیوان خانگی محصولات شرکت با مسئولیت محدود

از منبع به توقف بیش از 10،000 SKU از سال 1996!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
شکل پایه کیف حمل کننده به سه نوع تقسیم می شود
- Oct 19, 2017 -

در دهه های اخیر، با توسعه تجاری، به سرعت جهان را فرا گرفت، با طراحی شناخته شده از Carrier Bag خود، یک عملکرد شیک است. طراحی کیسه نیز بخش مهمی از شکل دادن به تصویر شرکت است. کیسه حمل کننده معمولا توسط مرکز خرید و یا تولید کنندگان محصول ارائه شده به مشتری ارائه می شود، اگر چه برای مصرف کنندگان مناسب است برای خرید کالاها برای خانه، اما تولید کنندگان، نمایندگی مجاز و فروش بیشتر مایل به ترویج کسب و کار از طریق کیسه حمل برای ارتقاء کالاها و Is به عنوان یک شکل موثر تبلیغات و ارتقاء محصول دیده می شود. علاوه بر این، کیف حمل کننده به طور گسترده ای در نمایشگاه های بزرگ، کنفرانس های بزرگ در مقیاس و یا فعالیت های غیر تجاری مورد استفاده قرار می گیرد و مخصوصا برای اهمیت ویژه یاد شده است.

طراحی کیسه حمل برای گسترش تصویر کسب و کار یا طعم و مزه، یک فرهنگ. طراحی کیسه ابتدا باید مشخصات کالاهای موجود را به دلیل انواع مختلف، اندازه، رنگ، فرم و سایر تغییرات متفاوت بیان کند؛ اثر دوم پیام توجه داشته باشید، الگوی، متن، علامت تجاری در طراحی گرافیک جلوه های بصری چشمگیر. طراحی کیسه به طور کامل از استفاده از فرم تاشو کیسه کیسه، تغییر کیسه، تغییر جیب، تغییر دسته، کیسه ها و الگوهای، کیسه ها و الگوهای، طراحی قابل حمل و طراحی ترکیبی، و توجه به طول دست ، آرایش باید آسان باشد.

شکل پایه کیسه حمل کننده به سه نوع تقسیم می شود، یعنی پایین تخت ارغوانی، پایین تخت عقبی، بدون ضخامت کیسه تخت. دست به تولید مواد در یک دسته طناب، دسته طناب کاغذ، دسته پلاستیکی، چهار ضلعی مسطح ساخته شده است. طراحان امروز طراح کیسه حمل با مواد زیادی برای انتخاب هستند. فن آوری چاپ مدرن می تواند به راحتی منعکس کننده طراحی ایده عالی است. مفهوم زیباشناختی مصرفی بیشتر و بیشتر با توجه به ماهواره، اکثر بازار سرگرمی برای طراحان، نشان دهنده استعداد آنها برای ارائه فرصت های فراوانی است، به طوری که سبک نوآوری، جذابیت و طراحی ظریف کیسه حمل پس از دیگری، حداقل به به میزان مشخص، کالاهای زیبایی را تحسین می کنند، به زندگی مردم یک لحظه رنگارنگ آورده است.