HangZhou TianYuan حیوان خانگی محصولات شرکت با مسئولیت محدود

از منبع به توقف بیش از 10،000 SKU از سال 1996!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مراقبت از حیوان خانگی حرفه ای زیبایی دانش Daquan
- Jun 21, 2017 -

با توسعه جامعه استانداردهای زندگی مردم بهبود مراقبت از حیوان خانگی زیبایی حمام برنامه که به فنی و حرفه ای دیگر است. انواع ابزارهای زیبایی و مهارت های مورد استفاده در نژادهای مختلف است، اما بسیاری از نژادهای مطابق با روش های زیر در هفت شروع می شود:

اول، حیوان خانگی مراقبت قلم مو (شانه کارت ابزار): اول با سوزن به پوست قلم مو قلم مو سگ شما به بدن مرده مو و پر، قلم مو می تواند طوری که پوست انعطاف پذیر و تمیز و براق.

دوم، مراقبت از حیوان خانگی دندانه دندانه (فولاد ابزار شانه): برس مو به پایان رسید، شما می توانید استفاده از شانه و سپس شانه، بررسی بدن سگ وجود دارد پرهای کوچک وجود داشته باشد. اگر حمام سگ قرار بود قبل از گره مو شانه، پس از حمام کردن نیز سخت تر به شانه عبور همچنین شستشو کاملا سگ مو است.

سوم، حمام مراقبت از حیوان خانگی: برای شامپو موهای سگ او در حمام عمومی درجه حرارت آب 35---45 درجه است زمستان درجه حرارت آب بالاتر است به سگ حمام خوب باید انتخاب کنید. به طور کلی بلند موهای سگ معمولا در هفته را به حمام است و سگ های مودار نیم ماه برای شستن حمام مناسب تر است.

چهارم، مو: برای سگ پس از حمام با یک حوله قوی به بدن سگ بیش از آب مکیده و سپس استفاده از سشوار برای خشک کردن مو. مو نیز می توانید جانبی مو در حالی که ترکیب مو تا مو به طور طبیعی کرکی دمیدن زیبا.

5 مراقبت از حیوان خانگی قطع ناخن: ناخن سگ مشکل راه رفتن بیش از حد طولانی اثر می گذارد، همچنین می تواند باعث تغییر شکل استخوان به وضعیت و مشکلات دیگر زیبا. و سگ بسیار دردناک است که حتی برخی از ناخن سگ بیش از حد طولانی پا پد سوراخ. ناخن نگاه بسیار ساده است، در واقع وجود دارد می توانید برش نیست مقاله هنگام هرس بیش از حد عمیق است، بنابراین برای جلوگیری از خونریزی. اگر سگ نمی تواند خونریزی را قطع شد، بعد پا، خلق و خوی بدتر شده اجازه نمی باید.

شش، مراقبت از حیوان خانگی تمیز کردن چشم، کانال گوش: سگ و ارتباطات انسانی است توسط چشم چشم سگ را ناراحت کننده زمانی که پنجه خواهد بود گرفتار، بسیار آسان را با چشم و قرنیه; کانال گوش سگ نیز مستعد ابتلا به بیماری های گوش، گوش دراز سگ است) گاهی هم برای گرفتن گوش سگ، یا او تکان دادن سر و عجیب و غریب ترشحات ویژگی سگ با بیماری گوش، پس به سگ به طور منظم به سالن حیوانات به c لاغر چشم و گوش است لازم می توانید جلوگیری از انواع بیماری های چشم و گوش.

هفت، مراقبت از حیوان خانگی هرس مو: تمیز سالم سگ دنیا عشق، و گاهی اوقات موی سگ messed تا سگ زبان خود را به لیسیدن تمیز، به کمک آنها اغلب شانه و گاهی نیز استفاده کنید به طور منظم با سگ سالن زیبایی حیوانات اصلاح مو ، چون سگ باسن خیلی طولانی حرکات روده اثر می گذارد موهای شکم و پا تحت تاثیر راه رفتن یا آسان به کثیف، موی بلند پا هنگام راه رفتن، آسان به سقوط با سطل لغزش خواهد شد. پس همه سگ دارای موی بلند باید تقلیل به طور منظم.