HangZhou TianYuan حیوان خانگی محصولات شرکت با مسئولیت محدود

از منبع به توقف بیش از 10،000 SKU از سال 1996!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
سبک تغذیه حیوان خانگی و شیوه زندگی
- May 26, 2017 -

تغذیه یک حیوان خانگی یکی از مهمترین ارتباطات بین صاحب و حیوان خانگی است و اشتهای خوبی است که معمولا یکی از نشانه هایی است که حیوان خانگی تغذیه تمام جنبه های سلامت بدن و در وضعیت خوب است (اما نه همیشه، در برخی از بیماری ها مانند پرکاری تیروئید سگ و سگ، حیوان خانگی نیز اشتهای خوبی دارد). روش تغذیه حیوان خانگی به طور مستقیم نشان دهنده عادات غذا خوردن حیوان خانگی و شیوه زندگی خویش است.

تغذیه یک حیوان خانگی یک ارتباط بسیار مهم بین صاحب و حیوان خانگی است و اشتهای خوبی است که معمولا یکی از نشانه هایی است که بدن بدن سالم و در شرایط خوب است (اما همیشه بیماری های خاصی مانند سگ ها و گربه ها نیست پرکاری تیروئید، حیوان خانگی نیز اشتهای خوبی دارد). تغذیه تغذیه حیوان خانگی به طور مستقیم نشان دهنده عادات غذا خوردن حیوان خانگی و شیوه زندگی خویش است. به طور کلی، گربه ها فقط در هر لحظه غذا بخورند، بنابراین هر غذایی به طور مداوم تغذیه می شود تا غذاهای تازه و آب بیشتری برای گربه ها فراهم شود. در مقایسه با گربه ها، سگ ها اجتماعی تر هستند و تمایل به غذا خوردن در زمان های ثابت دارند، بنابراین الگو غذای محدود یا فقط تغذیه در یک زمان خاص در تغذیه سگ شایع تر است.

تغذیه حیوان خانگی در عمل با توجه به شرایط مختلف، روش های تغذیه شایع عبارتند از:

1، تغذیه حیوان خانگی - هر تغذیه غذا (انتخاب آزاد): غذا را می توان در هر زمان به دست آورد، تعداد محدود است، حیوانات خانگی می توانند انتخاب کنید چه مدت برای خوردن. این روش تغذیه باعث کاهش مشکل مالک می شود، فقط در یک دوره زمانی (معمولا 3 تا 5 روز) و سپس مواد غذایی را اضافه می کند. ولی؟ کمبود تغذیه چیست؟ آسان از مواد غذایی که به طور منظم تغذیه می شود؟ دانه گربه خشک (سگ)، محتوای انرژی غذا بالا است، بنابراین آسان است؟ È به چقدر انرژی وجود دارد؟ چاقی. علاوه بر این، اگر در خانه هستید افزایش بیش از یک حیوان خانگی، در این راه دشوار است برای مشاهده یک غذای حیوان خانگی تنها کاهش نمی یابد. بی اشتهایی اولین علامت بیماری های متعدد است و این تغذیه به کشف بیماری های زودرس دوران کودکی کمک نمی کند.

2، خوراک دام خوراک دام (محدودیت کمی): حیوان خانگی در روز برای دادن مقدار ثابت غذا. این روش معمولا بیش از یک بار تغذیه می شود، مقدار روز را بعد از پایان کار تغذیه نمی کند. از آنجا که بسیاری از مواد غذایی برای تغذیه تعداد زیادی از مواد غذایی باعث افزایش رشد حیوانات در معده می شود و به رشد سلامت روان حیوان خانگی منجر نمی شود، مصرف غذا برای حیوانات خانگی یک روند شاد است، افزایش متوسط ​​در تعداد تغذیه می تواند لذت روانی حیوان خانگی. از طریق این تغذیه، صاحب می تواند مصرف کالری روزانه حیوان خانگی را کنترل کند (در صورت عدم تنقلات اضافی و یا حیوانات خانگی، امکان رفتن به غذا وجود دارد) و می تواند رعایت دقیق تر رژیم غذایی حیوان خانگی باشد، مالک می تواند به راحتی خود را از حیوان خانگی آگاه کند هر روز اشتهای و مصرف غذا تغییر کرده است. ناکامی این رویکرد نیاز به تنظیم مقدار غذا و تغذیه آن بیش از یک بار در روز است، که برای حیوان خانگی شهر شلوغ است تا حدودی دشوار است.

3، تغذیه حیوان خانگی - تغذیه محدود زمانی (محدودیت زمانی): این روش تغذیه براساس هر تغذیه غذایی براساس تعداد غذا هیچ محدودیتی ندارد، تفاوت این است که غذا تنها در یک دوره معین برای ارائه (معمولا 15 -20 دقیقه) زمان برای تخلیه بقیه مواد غذایی. در بعضی موارد این روش تغذیه نیز با تغذیه با غذا ترکیب می شود و غذای نامحدودی را به آن اضافه نمی کند، اما در مدت زمان محدود برای دادن مقدار زیادی غذا به حیوان خانگی، پس از خوردن غذا، تغذیه محدود معمولا دو بار در روز است. این روش می تواند به میزان مشخصی برای جلوگیری از خوردن غذاهای خوشمزه حیوان خانگی و رقابت سالم بین مواد غذایی برای غذا باشد. اگر یک حیوان خانگی را پیدا کنید علاقه مند به ارائه غذا نیستید، باید یک نام تجاری غذای گربه (سگ) را در نظر بگیرید.

انتخاب نوع حیوان خانگی تغذیه بستگی به شرایط فردی حیوانات خانگی و نحوه شیوه زندگی شهروندی دارد. حیوانات خانگی در مراحل مختلف رشد، مانند نوجوانان و بزرگسالان، دوره های فیزیولوژیک و پاتولوژیک خاص مانند دوره های استراس، بارداری و بیماری، روش های تغذیه ای باید مناسب باشند تا بتوانند به دوره های مختلف انرژی نیاز داشته باشند. اما همچنین تفاوت های فردی بین حیوانات خانگی را در نظر بگیرید، هر یک از حیوانات خانگی منحصر به فرد است و شاید سایر روش های تغذیه حیوان خانگی «شریک» کمی برای شما مناسب نیست. در حقیقت صاحب حیوان خانگی ممکن است به علت زمان، انرژی و دلایل دیگر، تغذیه حیوان خانگی و نحوه انتخاب آن را نادیده بگیرد، که تا حدودی بر سلامت عشق تاثیر می گذارد.