HangZhou TianYuan حیوان خانگی محصولات شرکت با مسئولیت محدود

از منبع به توقف بیش از 10،000 SKU از سال 1996!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
پارچه های بافته شده حامل کیسه حفاظت از محیط زیست غیر سمی ساده مد
- Oct 19, 2017 -

کیسه غیر بافته شده حامل است محصول سبز، سخت و با دوام و خوش تیپ در ظاهر تهویه خوب، می تواند مورد استفاده مجدد قرار، می تواند آگهی های شسته شده، ابریشم صفحه نمایش علامت, طولانی مدت استفاده مناسب برای هر شرکت صنعت هر عنوان تبلیغات استفاده. مصرف کنندگان در خرید در عین حال زیبا حامل کیسه دریافت و کسب و کار نیز شده اند تبلیغات نامرئی، بهترین از هر دو جهان، پس غیر بافته کیسه در بازار و بیشتر.

خوب سبز کیسه، نه فقط حامل کیسه. ظاهر آن نفیس تر آن را است، شما می تواند به عنوان ساده مد کیسه شانه، مناظر زیبا خیابان مجسم. همراه با آن قوی, ویژگی ضد آب, نچسب دست به انتخاب اول برای مشتریان برای رفتن، چنین قابل حمل ذغال کیسه ای، چاپ آرم شرکت شما یا تبلیغات اثر تبلیغات آن است که خود نشان می دهند، کوچک واقعی تبدیل خواهد شد سرمایه گذاری به بازگشت بزرگ. ارزش پول!

این قابل فهم است که سازگار با محیط زیست کاغذ شروع حامل کیسه به وجود دارد، آغاز شد پس از خريد حد پلاستیک.

حالا ببینید مردم اغلب حامل کیسه کاغذ مانند کیف هدیه، خرید کیف، کیف با ضخامت کرافت کاغذ کرافت کاغذ، کاغذ افست تبلیغات نور کاغذ، مقوا سفید برجسته مقاله و کاغذ روکش کاغذی مات از طریق افست چاپ پوشیده شده مطبوعات، برش چسبیده و تشکیل می میرند. چاپ فن آوری و تجهیزات مدرن چاپ الگوهای است بسیار زیبا و ظریف، سرشار از فرم بیان. با توجه به نیازهای مشتریان می توانند تحت پوشش و افزایش سختی و مقاومت در برابر آب آن; همچنین می تواند فیلم های مات، برای نشان دادن کیفیت کالا در همان زمان را کاهش نمی دهد هویت کاربر; برخی به سادگی با کاغذ شبه کرافت خالص مانند ساخته شده همراه با طراحی منحصر به فرد حرفه ای، مانند لوکس پایین کلید سهوا فضای اشرافی را نشان داد می تواند محصول ساده و ظریف سبک، به شما.

شانگهای Yilong هنر چاپ ویبولیتین کارکنان فروش Guo Yinghao خبرنگار "خبر چین انتشارات" گفت: چاپ تمام فن آوری مدرن در کوچک حامل حامل کیسه، مانند bronzing، محدب، UV، مرگ برش شکل، و غیره نمایش داده می شوند. The

بر اساس گزارش، هزینه چاپ کارتن حامل کیسه مس کیسه هزینه بالاترین پس از مقوا، خاکستری سفید سفید و مقوا، کارت سفید سفید. مانند نیاز به فیلم، هزینه تولید بالاتر از کاغذ رسم است. کاغذ شبه کرافت سفتی و سختی بهتر است سطح نسبتا خشن هم و با یک پس زمینه به طور کلی مناسب برای چاپ 4 رنگ تنها تک رنگ برخی از چاپ، لازم نیست سطح پوشش.