HangZhou TianYuan حیوان خانگی محصولات شرکت با مسئولیت محدود

از منبع به توقف بیش از 10،000 SKU از سال 1996!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه به فروشگاه جوهر در چاپ کیسه حامل
- Jul 12, 2017 -

کیسه های حاملدر جامعه مدرن به بازی نقش فزاینده ای مهم، آن است که آیا خرید روزانه، یا هدیه هدیه و محصول حتی ترویج به کیسه حامل اعمال می شوند. در این مورد تعداد زیادی از چاپگر باید آگاه باشند از مشکلات کیسه چاپ آسان اما همچنین باید به استاد مربوطه راه حل. تنها در این راه ما حامل کیسه با کیفیت بالا که بهتر مبتنی بر بازار می تواند چاپ. در چاپ کیسه حامل بسیاری از مردم توجه به نوع جوهر پرداخت، که کیفیت چاپ ممکن است یک سری از مشکلات در فرایند چاپ کنترل بسیار خوب نیست.

بنابراین به منظور جلوگیری از چنین مشکلاتی ما عمدتا زیر کار باید انجام دهید:

کیف حامل چاپ شده است بنابراین ما می تواند کیسه جوهر پایه، نه مبتنی بر حلال حلال های آلی و چاپ حامل کیسه جوهر با هم، قرار دادن با جوهر، ما مشکلات چاپی کیسه اجازه دهید آن را ممکن است. گوش به شرح فوق، من اعتقاد دارم که ما را به درک جوهر چاپ حامل کیسه های نقش کلیدی است. بنابراین ما باید به استفاده از راه مناسب برای صرفه جویی در جوهر یاد بگیرند.

اول، درجه حرارت باید به شدت کنترل شده ما باید جوهر داخل خانه قرار داده و درجه حرارت باید در 20 درجه نگهداری بالا و پایین.

هنگامی که ما با استفاده از جوهر دوم، ابزار حرفه ای به طور مساوی جوهر تا اطمینان از کیفیت چاپ را هم بزنید باید استفاده کنید.

در نهایت، در حال چاپ کیسه حامل ما نیز توجه به مشکل pH و غلظت بپردازد. تغییر گرانروی ما می توانید با آب و یا با افزایش جوهر غلیظ رقیق. هنگامی که تغییرات PH، ما نیز باید از طریق مواد اولیه ویژه برای تنظیم شود.