HangZhou TianYuan حیوان خانگی محصولات شرکت با مسئولیت محدود

از منبع به توقف بیش از 10،000 SKU از سال 1996!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه برای خرید سگ اسباب بازی برای سگ؟
- Sep 27, 2017 -

در سال 2015، یک سگ کوچولو جوان مطرح شد. توله سگ فقط سه ماهه است، زمانی که دندان ها خارش، به منظور نابود کردن چیزهایی در خانه، Xiaobian خرید بسیاری از اسباب بازی سگ به آن بدهید. اساسا، جهان می تواند اسباب بازی ها را (با توجه به شمارش مواد مشابه)، Xiao Bian به توله سگ خریداری می شود، و برخی از توله سگ ها مانند برخی از توله سگ خسته از چشم خسته نمی شود و برخی از زخم ها صدها سوراخ. شیائو بیان همچنین برخی از تجربه ها را در نظر گرفت و اکنون هم برای همه به اشتراک گذاشته شده است.

1، [آسان انتخاب کنید را انتخاب کنید]

دندان های سگ بسیار قدرتمند هستند، تا زمانی که اسباب بازی های آهن نمی شوند، یک روز بد می شود. سپس اسباب بازی سگ شکسته می شود، مالک باید زمان را صرف کند. بنابراین اصل اول خرید اسباب بازی سگ قوی است، آسان به نیش خوردن بد نیست. این باعث می شود که سگ آنرا گاز بگیرد.

انتخاب بویایی نیست

به خوبی شناخته شده است که اسباب بازی سگ بسیار ارزان است. ارزان ترین ده دلار پنج، گران قیمت ده دلار است. صاحب می تواند با توجه به قدرت اقتصادی خودشان را انتخاب کند، اما مهم نیست که چه نوع اسباب بازی سگ بوی بزرگ را انتخاب نمی کند، بوی مواد بزرگ ممکن است سمی باشد، به سگ آسیب می رساند.

【اندازه سگ با توجه به اندازه سگ انتخاب】

در یک گنج اغلب می توانید این ارزیابی را مشاهده کنید، گفت: فقط خرید یک اسباب بازی ضعیف شده بود. و سپس نگاه کنید سگ های بزرگ است. این مجموعه کوچک از دیدگاهها این است که سگهای بزرگ باید یک اسباب بازی نسبتا بزرگ و جامد تر انتخاب کنند، چیزهای توله سگ را خریداری نکنند. برعکس، توله سگ اگر بیش از حد اسباب بازی ها باشد، دهان نیش می زنند، اما توله سگ صبر را از دست خواهد داد.

سگ بزرگ به بازی فریزبی به فضا باز می گردد، مناسب است.

【سعی کنید مواد مختلف از اسباب بازی را انتخاب کنید】

هر سگ دوست داشتنی بازی کردن اسباب بازی ها متفاوت است. سگ ها دهان ندارند، بنابراین نمی توانیم بدانیم که سگ های آنها چه هستند. شما می توانید سعی کنید ابتدا اسباب بازی های خود را خریداری کنید و سپس سگ های مورد علاقه خود را مشاهده کنید و بعدا می دانید که چه اسباب بازی هایی را دوست دارید.

چگونه برای خرید اسباب بازی سگ مانند چیزی است که شکل اسباب بازی