HangZhou TianYuan حیوان خانگی محصولات شرکت با مسئولیت محدود

از منبع به توقف بیش از 10،000 SKU از سال 1996!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه سگ اسباب بازی را ضد عفونی کنیم
- Sep 27, 2017 -

سگ اسباب بازی برای مدت طولانی قطعا کثیف خواهد شد و باکتری وجود دارد، بنابراین ضد عفونی خاص لازم است. ضد عفونی باید مراقب باشید که از مصرف ضدعفونی کننده استفاده نکنید، یا سلامت سگ تهدید بزرگی خواهد کرد. توصیه می شود ضدعفونی کننده را با یک حیوان خانگی ضد عفونی کنید.

تمیز کردن اسباب بازی سگ ابتدا برای آماده سازی ابزار تمیز کردن که باید مورد استفاده قرار گیرد. مانند نمک درشت، کیسه های پلاستیکی بزرگ. این روش تمیز کردن، تمیز کردن خشک، پس از چیزهای آماده، نمک درشت و اسباب بازی های کثیف کلاسیک را به کیسه های پلاستیکی، و سپس به کیسه های پلاستیکی تکان دادن، به طوری که نمک درشت و مویی اسباب بازی های گرانقیمت کامل اصطکاک تماس بگیرید، از طریق این روش برای تمیز کردن اسباب بازی های مخفی.

علاوه بر این، سگ Toycan نیز باید شسته شود. در این مرحله باید مواد شوینده آماده شود، آب کافی وجود دارد. مانند برخی از اسباب بازی های سگ کوچولو کوچک، تمیز کردن آب نیز راحت تر است، در حال حاضر مواد شوینده را در آب، و سپس به آرامی با قلم مو در آب به منظور پاک کردن اسباب بازی های مخفی کثیف، پس از تمیز کردن پاک با آب می تواند پاک شود.

شایان ذکر است که اگر اسباب بازی های پلاستیکی سگ نسبتا بزرگ و پرکننده های بیشتری در داخل وجود داشته باشد، پس از تمیز کردن اسباب بازی سگ قبل از اولین بار، و سپس به روش مناسب برای تمیز کردن. برای خشک شدن، و سپس پر با پر، بنابراین اسباب بازی های مخفی سگ برای تمیز کردن.

توصیه می شود از 84 ضدعفونی کننده استفاده نکنید، زیرا مواد اصلی آن حاوی هیپوکلریت سدیم، پوست انسان، مو، زنبورداری، چرم، فلز است و به همین ترتیب خوردگی خاصی دارند، اما همچنین یک طعم بزرگ است، بهتر است از یک ضدعفونی کننده خانگی مخصوص ضد عفونی، مانند یک لی Xiao، Ai Xiaomeng مواد ضد عفونی کننده محیط زیست بسیار خوب است، من استفاده از Ai Xiaomeng، عطر اسطوخودوس وجود دارد، شما می توانید دئودورانت، تحریک وجود دارد، شما آن را رقیق شده، اسباب بازی خیس به که می تواند باشد و به یاد داشته باشید برای قرار دادن سگ اسباب بازی غرق آه، و یا هیچ حباب به هیچ اثر.

معمولا با بیشترین مقدار، 84 ضدعفونیکننده با آب رقیق شده است، نیم ساعت آن را خیس کن، و سپس آن را شستشو کنید. اگر ترس از 84 خوردگی، شما می توانید ضد عفونی کننده را تغییر دهید، سوپرمارکت و داروخانه ها به فروش می رسانند. شرایط برای خرید حیوانات خانگی برای آب استریل. Anritsu و مانند آن.