HangZhou TianYuan حیوان خانگی محصولات شرکت با مسئولیت محدود

از منبع به توقف بیش از 10،000 SKU از سال 1996!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تغذیه حیوان خانگی سالم، شما شش چیز را نمی دانید!
- Jul 03, 2017 -

01، آیا می توانید حیوان خانگی خود را از دست ندهید؟

بسیاری از چربی های باقیمانده حاوی شکر، نمک، چربی زیاد و حیوانات در طی طولانی مدت باعث بروز چاقی حیوان خانگی می شوند و پس از آن بیماری های قلبی، دیاستولی، آرتروز و سایر بیماری های متابولیکی تغذیه ای را افزایش می دهد و به سلامت حیوانات منجر نمی شود. علاوه بر این، چربی ها به طور کلی نرم و چسبناک هستند، مصرف طولانی مدت این غذاها در حیوانات خانگی بسیار آسان است و پس از آن به محاسبه دندان ها و پریودنتیت منجر می شود، به طوری که حیوانات خانگی باعث ایجاد نفس بدنی می شوند.

02، تغذیه حیوان خانگی تغذیه نیاز به استفاده از آب گرم آن را خیس کنید؟

سگ، دندان گربه به اندازه کافی قوی است، شما به راحتی می توانید ذرات مواد غذایی، سگ ها، غذای گربه سختی خاصی برای اطمینان از اینکه سگ هنگام خوردن دندان ها اصطکاک پاک را دریافت می کند، تقلیل می یابد. علاوه بر این، با غذای گربه فوم گربه، غذای سگ بزرگترین دلیلی است که ویتامین ها در معرض آسیب های جدی قرار می گیرند، منجر به ناکافی مصرف ویتامین های حیوانی می شود. بنابراین، برای سگ ها و گربه های سالم توصیه نمی شود غذا را پس از تغذیه با آب گرم بشویید.

03، تغذیه حیوان خانگی جوان نیاز به توجه به چه چیزی؟

سگ ها در معرض مصرف بیش از حد هستند، باعث ایجاد انقباض معده و خطرات بهداشتی می شوند. بنابراین توله سگ را بیش از حد غذا در روز تغذیه نکنید، به 3 بار در روز تغذیه مناسب تر تقسیم کنید. علاوه بر این، سگ های جوان، گربه ها در اوج رشد و توسعه، تقاضا برای تغذیه بسیار قوی است، نیاز به ارائه یک تغذیه جامع و متوازن، مصرف فرمول غذای سنتی حرفه ای، غذای گربه، برای اطمینان از اینکه آنها رسیدن به جسمی مورد نظر توسعه.

04، چگونگی تنظیم رژیم غذایی حیوانات خانگی سالمندان؟

به طور کلی، میزان متابولیسم اولیه حیوانات خانگی کاهش می یابد، باید به کاهش چگالی انرژی مواد غذایی برای کاهش بار کبد و کلیه، در حالی که جلوگیری از چاقی، کاهش بروز بیماری های حیوان خانگی را کاهش می دهد. کارکرد دندان سالخورده حیوان خانگی کاهش یافته است، بنابراین باید مناسب باشد که سختی غذای حیوانات را کاهش دهد، اما توصیه نمی شود که حیوانات سالم غذای بیش از حد نرم (مانند غذا) غذا بخورند، زیرا رژیم غذایی بیش از حد نرم است و تارتار را افزایش می دهد منجر به سلامت دهان و دندان حیوان خانگی سالمندان می شود

05، تغذیه حیوانات خانگی نیز نیاز به توجه به چه مسائلی دارد؟

شیر نمی تواند جایگزین آب شود برای سگ ها و گربه ها، شیر یک میان وعده مفید است، اما آنها از شیر زیاد تحمل نمی کنند.

2. تخم مرغ را برای تغذیه حیوان خانگی اضافه نکنید.

3. از تغذیه ماهی های خام اجتناب کنید. برخی از ماهی ها می توانند کمبود ویتامین B1 حیوان خانگی را ایجاد کنند، باعث بی اشتهایی، رفتار غیر طبیعی، متلاشی شدن، نازک شدن و حتی مرگ می شوند.

4. گرچه سگ ها، گربه ها دوست دارند غذا بخورند، اما گوشت رژیم غذایی متعادل از غذا نیست. گوشت خام ممکن است حاوی انگل، گوشت پخته شده با محتوای چربی بالا و محتوای مواد مغذی متعادل نباشد.

06، کدام غذاها سلامت حیوانات را صدمه می زند؟

غذای انسانی برای تغذیه حیوان خانگی مناسب نیست. برخی غذاهای به ظاهر به خصوص بسیار خوب انسان، اما به طور جدی صدمه به سلامت حیوانات خانگی.