HangZhou TianYuan حیوان خانگی محصولات شرکت با مسئولیت محدود

از منبع به توقف بیش از 10،000 SKU از سال 1996!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
فرآیند چاپ کیسه حمل کننده برای توجه به برخی از مسائل
- Jul 03, 2017 -

کیسه حمل کننده در استفاده از جامعه مدرن بسیار وسیع است، یک محصول اضافی از کالاهای مصرفی است که همچنین به صنعت چاپ و نشر مسیر جدیدی از توسعه را به ارمغان آورده است. مواد پایه کیسه حمل کننده معمولا از کاغذ، مقوا یا کاغذ کرافت پوشیده شده است. کیسه حامل در چاپ زمان برای توجه به فشار چاپ، می توانید از نوار لاستیکی برای افزایش یا کاهش ضخامت روش استفاده کنید. بخش چاپ افست را تنظیم کنید. با توجه به اندازه های مختلف کاغذ می توان با قطر مختلف از مدل فنر فشرده جایگزین، به طوری که شما می توانید دستیابی به کاغذ نوسان، اهداف کاغذ صاف نیست. تمیز کردن به موقع کنترل چرخ دوگانه، سطح رول کاغذ و کنترل قدرت دو سطح گرد و غبار یا عایق شوک الکتریکی، برای جلوگیری از شکست سیستم کنترل دوگانه.

کیسه حمل محیط زیست محصول سبز، سخت و با دوام، ظاهر خوش تیپ، می تواند استفاده مجدد، تبلیغ صفحه نمایش ابریشم، علامت گذاری، مدت زمان استفاده، مناسب برای هر شرکت، هر صنعت به عنوان تبلیغات، هدیه استفاده می شود. مصرف کنندگان در خرید در همان زمان یک کیسه زیبا را دریافت می کنند، و کسب و کار نیز تبلیغات نامرئی، بهترین از هر دو جهان، که باعث می شود کیسه حمل و نقل محیط زیست در بازار بیشتر و بیشتر محبوب است. کیسه حمل Carrier Bag که به زیبایی طراحی شده است، حتی اگر با علامت های تبلیغاتی چشمگیر یا تبلیغاتی چاپ شده باشد، مشتریان خوشحال خواهند شد که مجددا استفاده کنند، تبدیل به کارآمدترین و ارزانترین حامل تبلیغاتی شده است.

طراحی کارت گرافیک حامل برای حل محتوایی که با گرافیک بیان می شود برای ایجاد روش ها، هوشمندانه، مناسب، تمرکز در فضای محدود برای نشان دادن کیسه است. اگر طراحی کیسه را می توان بهتر از اصل رنگ استفاده کرد، برای بهبود تشخیص، نشان دادن و رقابتی، "غارت" مخاطب موثر خواهد بود. طراحی کارت های کیسه حمل کننده می تواند براساس خصوصیات رنگ سیستم شناسایی شرکت های تصویری شرکت، ایجاد سبک رنگی سازمانی منحصر به فرد باشد؛ از طریق رنگ برای نشان دادن، بازی، کمک به عملکرد دیگر شکل: رنگ منحصر به فرد موجود، برای به دست آوردن بخش رنگ قوی و روشن، برای تقویت ویژگی های خود، حتی از طریق طرح رنگ برای انتقال فصل، احساس فصل و غیره.

در بالا Xiaobian است برای هر کس به پایان رساندن دانش کیسه حمل، اگر چه محتوای کوتاه است، اما بسیار ارزشمند، امید به تایید همه، Xiaobian فوق العاده محتوا در اینجا معرفی اگر شما می خواهم بدانید بیشتر در مورد دانش کیسه حمل به وب سایت ما خوش آمدید.