HangZhou TianYuan حیوان خانگی محصولات شرکت با مسئولیت محدود

از منبع به توقف بیش از 10،000 SKU از سال 1996!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
حامل کیسه - فعال در بازار بزرگ در کوچک کالاهای عمومی چاپ شده
- Oct 19, 2017 -

به منظور به طور موثر ترویج محصولات و خدمات، کسب و کار تقریبا تمام محصولات خود را با کیسه حامل زیبا خواهد شد. بروید برای دیدن نمایش به بازارها برای خرید، خرید لوازم آرایشی, به نام تجاری مغازه رفت و برگشت کالا، انتشارات جدید کنفرانس کتاب، تولید محصول به ترویج محصولات جدید...... تا مردم دور از زمان به زمان همواره دست انواع انواع بهبهان در هر کیسه های حامل. برخی از کیسه کاغذ برخی از بزرگ، برخی از ریزه اندام; برخی ظریف رنگ، برخی از زرق و برق دار، برخی از جدی; الگو و یا به شکل به پیروزی و یا طنز خنده دار خنده دار; برخی از تاکید بر استفاده از اثر محصول برخی از ویژگی های برجسته از محصول. این بزرگ و کوچک کاغذ کیسه، مناظر رنگارنگ خیابان را تشکیل می دهند.

زیرا در مقایسه با اندازه بازار حامل کیسه چاپ و آن تقاضا سفت و سخت برای نیازهای روزانه موارد کتاب و دیگر اندازه چاپ بسته بندی "اطفال شرح اقلام بسته بندی - چاپ کیسه حامل مردم صنعت، خندید "همچنین"کودکان"." انتشار خبر چین"خبرنگار یاد گرفته کیسه کسب و کار چاپ در چاپ های کوچک و متوسط و شرکت های بسته بندی و تنها محصول واحد کسب و کار, متمرکز چون مقدار کوچک بالاتر از سود کتاب چاپ شده است. خودیها گفت: در سال های اخیر با جامعه در شرایط حفاظت از محیط زیست، تقاضای بازار برای انواع کالا افزایش یافته و میزان کیسه های کاغذی چاپ در رشد سریع ندانسته.

مناظر حامل کیسه کاغذ پس از حد پلاستیکی آغاز شد

این قابل فهم است که سازگار با محیط زیست کاغذ شروع حامل کیسه به وجود دارد، آغاز شد پس از خريد حد پلاستیک.

حالا مردم اغلب کیسه کاغذ مانند کیف هدیه، خرید کیف، کیف با ضخامت کرافت کاغذ کرافت کاغذ، کاغذ افست کاغذ پوشش داده شده و مقوا سفید و برجسته مقاله و کاغذ روکش کاغذی مات نور تبلیغات را مشاهده کنید از طریق چاپ افست فشار, مرگ برش چسبیده و تشکیل. چاپ فن آوری و تجهیزات مدرن چاپ الگوهای است بسیار زیبا و ظریف، سرشار از فرم بیان. با توجه به نیازهای مشتریان می توانند تحت پوشش و افزایش سختی و مقاومت در برابر آب آن; همچنین می تواند فیلم های مات، برای نشان دادن کیفیت کالا در همان زمان را کاهش نمی دهد هویت کاربر; برخی به سادگی با کاغذ شبه کرافت خالص مانند ساخته شده همراه با طراحی منحصر به فرد حرفه ای، مانند لوکس پایین کلید سهوا فضای اشرافی را نشان داد می تواند محصول ساده و ظریف سبک، به شما.