HangZhou TianYuan حیوان خانگی محصولات شرکت با مسئولیت محدود

از منبع به توقف بیش از 10،000 SKU از سال 1996!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
خودکار دسته سه تایی به نگاه اغلب
- Oct 30, 2017 -

خودکار دسته سه تایی و همچنین به عنوان خودرو دسته سه تایی، عملکرد اصلی انتقال قدرت. کمربند درایو در خودرو به عهده رانندگی تمام نقاط جنبش است، این خودرو شکست نه می تواند حرکت یا هوا مطبوع، فرمان و دیگر قطعات بلافاصله انجام نشد. هنگ Guangfu مدیر کارگاه زونگ Zuohe به ویژه در موتور تسمه تایمینگ به خبرنگاران گفت:, که معمولا به عنوان زمان کمربند، به دلیل خصوصیات آن شناخته شده است آن توجه همه را، چرا باید علت? چون یک بار موتور زمان کمربند شکستگی یا از دندان و غیره اغلب موتور دریچه خواهد شد، سر سیلندر و غیره بالا، منجر به زیان بزرگ برای 4S فروشگاه تعمیر، آن هزاران یا حتی میلیون در تعمیر صرف هزینه ، مهم این است که بسیاری از دوستان من به دلیل زمان حادثه و بدون از دست دادن کوچک رنج می برد، بنابراین، تعمیر و نگهداری روزانه خودرو گره خورده است.

است که در آن مقدس مقدس

سایش دسته سه تایی خودکار انتقال قدرت، ماشین سه نوع تسمه مشترک است: خواب تسمه، تسمه و تسمه تایم. در کاربردهای خودرو، عمدتا در نوبت میل لنگ موتور خودرو به طب مکمل و جایگزین پمپ آب ژنراتور، تهویه مطبوع کمپرسور فرمان پمپ و موقعیت های دیگر نصب.

تسمه های V از سه بخش ساخته شده است: پارچه بالا خط تنش و لاستیک پایین; تسمه شیاری شبیه به تسمه های V، اما همچنین شامل سه قسمت: پارچه بالا خط تنش و لاستیک پایین; تفاوت اصلی بین این دو: هنگامی که آن را احاطه کرده کوچکتر دیسک چرخ؛ مینیاتور چهره پنجم، که گسترده تر و نازک تر آن انعطاف پذیری بیشتری می دهد این اجازه می دهد تا Velcro (میکرو-V) برای انتقال قدرت در درایو "مارپیچ". این نوع درایو می توانید درایو موتور چند صفحه لوازم جانبی که انتقال قدرت.

زمان بندی ساختار تسمه: لاستیک به علاوه فیبر، تنش خط پایین لاستیک بالا. خط تنش از فیبر شیشه ای بسیار قوی ساخته شده است. تسمه تایمینگ شامل دقت قالب دندان می باشد.

بازرسی و نگهداری معمول کمربند

چگونه تعداد زیادی از قطعات خودرو را با هم به ورزش منظم تکیه بر نقش تسمه! اگر مشکلی در کمربند درایو ماشین ما نه به جلو حرکت می کند. چون موتور انواع مکانیسم های کمکی مانند کمپرسور هوا قدرت فرمان پمپ، alternators، و غیره، اگر ورقه کمربند یا معافیت رانده، مکانیزم کمکی همراه صحیح استفاده نرمال از ماشین عمل نمی کند. بنابراین، بازرسی منظم از کمربند درایو لازم است.

اول بررسی تنش کمربند و اعمال فشار متوسط به نما در وسط دهانه کمربند طولانی ترین پشتیبانی نشده درایو را انتخاب کنید. اگر تسمه در حدود 10 mm فشرده، تسمه مناسب در نظر گرفته است. اگر تسمه بیش از حد بزرگ یا خیلی شل ممکن است باعث لغزنده، درایو کامل است. و تنظیم تسمه بیش از حد تنگ این کمربند را آسان برای تغییر شکل در همان زمان کشش، قرقره و سایش تحمل شتاب است. برای این منظور تنظیم مهره یا پیچ و مهره شل، تسمه تنظیم به بهترین شرایط مربوط به باید.