HangZhou TianYuan حیوان خانگی محصولات شرکت با مسئولیت محدود

از منبع به توقف بیش از 10،000 SKU از سال 1996!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
بحث در مورد روش شناسایی مزایا و معایب لیش کاری خودکار
- Jun 09, 2017 -

به عنوان بخش مهمی از عملیات ماشین، Leash خودکار با قطعات مختلف متصل است. در صورت شکستن یا لغزش، کمپرسورهای تهویه مطبوع، پمپ های فرمانروای، ژنراتورها، و غیره کار متوقف می شود. بنابراین، شناسایی مزایا و معایب لیفتراک خودکار خودرو ضروری است. این مقاله، Xiao Bian مزایای استفاده از شناسایی خودکار لیش را به اشتراک می گذارد و چگونگی شناسایی خودکار Leash آسیب دیده است.

اول، خرید شناسایی شایستگی ها و معایب:

بوی بوی

واقعا: هیچ بوی

بوی تند تند

بوی خودکار ترمز اولین گام در شناسایی مزایا و معایب است، می تواند یک حرکت موثر تر در نظر گرفته شود. معمولا محصولات لاستیک ضعیف با بوی عجیب و غریب، صاحب تا زمانی که فقط کمی توجه می تواند یک شناسایی خوب باشد.

نگاه کن

همانطور که در بالا ذکر شد، محصولات تقلبی معمولا در مورد مواد و ساخت و ساز به منظور صرفه جویی در هزینه ها بحث می کنند. محصولات تولید شده به طور کلی خشن تر هستند، چاپ فونت نسبتا مبهم هستند.

3. کنتراست بیشتر

در اداره تعمیرات یا اداره فروشگاه که محصولات کمربند و جعلی را به فروش می رساند، معمولا مشخصات مشابهی دارد، اما انواع مختلفی از محصولات است. توصیه می شود که این قیمت های مختلف محصولات با دقت برای انتخاب انتخاب کنید.

پیشنهادات: بهترین راه برای مقابله با محصولات جعلی و ضعیف، انتخاب یک کانال خرید رسمی است. اکثر سازندگان ماشین لوازم جانبی خالص تنها از طریق فروشگاه 4S به کالاهای تقلبی و جعلی از تمایز بازار خاکستری فروخته می شوند، نه از طریق کانال های توزیع غیر تایید شده. بنابراین، در جایگزین بهترین انتخاب زمانی که Auto Leash 4S خرید.

دوم، استفاده از فرآیند شناسایی آسیب:

همانطور که در بالا ذکر شد، Leash خودکار یک بخش مصرفی است، با افزایش زمان کار خود، Leash خودکار و لوازم جانبی مرتبط آن، سایش و پیری را پیدا خواهید کرد. بنابراین، درک صحیح و به موقع از استفاده از حالت Leash خودکار بسیار مهم است. در زیر، Xiao Bian شما را چگونه به شناسایی آسیب از صدا و ظاهر کمربند.

به صدای خوب یا بد گوش کن

هنگامی که صدای خلسه کمربند را می شنوید، در شرایط عادی از طرف کمربند سطح ضریب اصطکاک به شدت کاهش می یابد، سایش بیش از حد و پاره شده است. اگر در هنگام بار دادن صدا در خودرو باشید، ممکن است بخواهید یکی از کمربندهای درایو را مشاهده کنید، دستگاه کشویی اتوماتیک کمربند یا تنش کمربند را روی مقاومت چرخ یا کشش غیرمنتظره افزایش می دهد.

هنگامی که صدایی از کمربند را می شنوید، کمربند لرزید. این به طور کلی به دلیل کمربندهای درایو است که بیش از حد سست، کشش بیش از حد طول و یا تسمه کمربند، آسیب چرخ وسیله نقلیه است.

2. به تغییرات کمربند نگاه کنید

کمربند دیگر:

اولین گام در بررسی اینکه آیا کمربند طبیعی است، بررسی تنش کمربند است. با یک انگشت قوی در وسط قرقره، اگر فشار حدود 10 کیلوگرم باشد، کاهش کمربند در 10 میلیمتر و یا همین طور تنش کمربند درست است. اگر مقدار خیلی زیاد باشد، تنش کمربند کافی نیست.

دلیل عدم تنش ممکن است چرخ چرخنده را سفت کند، ممکن است کمربند دیگری باشد. اگر یک سمت طولانی کمربند باشد، کمربند تغییر شکل یافته و نیاز به جایگزینی به موقع است.

ترک خوردگی کمربند:

اگر کمربند به نظر میرسد سختی، سایش، شکستگی فیبر یا ترکها، ترکها، لکهها و سایر پدیدهها را کاهش میدهد، نشان میدهد که کمربند آسیب دیده است، نمیتواند ادامهی استفاده را ادامه دهد.

خلاصه: کمربند جعلی و ضخیم نه تنها عملکرد عادی موتور را تحت تاثیر قرار می دهد تا سرعت آسیب به وسیله نقلیه را افزایش دهد، بلکه ممکن است بر ایمنی راننده تاثیر بگذارد. بنابراین، هنگام خرید، ما باید با دقت انتخاب شده مقایسه کنیم. در همان زمان، در استفاده روزانه از این فرایند برای دستیابی به تعمیر و نگهداری به موقع و تشخیص به موقع.